Marketing
Internetowy

To jak jesteś postrzegany w Internecie, przekłada się na Twój wizerunek w świecie realnym. My wiemy jak ważne jest aby Twoja firma była odpowiednio odbierana. Znamy „język Internetu” i potrafimy to wykorzystać.

Oferujemy kompleksową obsługę firm w internecie. Zajmujemy się:

  • tworzeniem skutecznych kampanii banerowych
  • reklamą internetową w wyszukiwarkach
  • obsługą profili i kampaniami reklamowymi w mediach społecznościowych
  • realizacją stron internetowych
  • pozycjonowaniem
Google Ads

Pełna obsługa kampanii reklamowych w wyszukiwarce. Przygotowanie, prowadzenie, optymalizacja, raport.

Wyszukiwarka internetowa to miejsce od którego zaczynamy szukać wszelkich produktów i usług. Obecność w niej to konieczność. Jeżeli Twoja strona nie jest wysoko w naturalnych wynikach wyszukiwania, musisz pomyśleć o kampanii reklamowej.

Reklama w wyszukiwarce trafia do odbiorcy  gdy poszukuje on oferty, a więc w najlepszym momencie. Sztuką jest sprawić, aby wybrał Twoją ofertę spośród innych, konkurencyjnych.

Facebook

Facebook.com to portal którego nie można pominąć budując wizerunek marki w internecie.

Opracujemy strategię obecności Twojej marki w mediach społecznościowych, poprowadzimy profil, również przygotujemy i zrealizujemy kampanię reklamową na tym portalu.

Oczywiście obsługujemy również inne portale społecznościowe. Zapewniamy kompleksową obsługę.

Pozycjonowanie

Ważną cechą każdego serwisu jest to, jak łatwo odnaleźć go w czasie przeszukiwania zasobów internetu. Nawet najatrakcyjniejsza strona nie przekona klienta, jeśli ten po prostu jej nie znajdzie. Obecnie, czego nie szukalibyśmy, zaczynamy od wyszukiwarki internetowej.

Oferujemy pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach internetowych, przede wszystkim w google.pl, najpopularniejszej wyszukiwarce w Polsce.

Wysoka pozycja w wyszukiwarce na frazy ważne dla branży, którą reprezentujemy, to gwarancja dużego ruchu na stronie.

Strony internetowe

Projektując strony internetowe łączymy nowoczesne rozwiązania graficzne z wysokim usability. Tworzymy strony dostosowane do konkretnych wymagań, które wyróżnią Cię spośród konkurencji. Nie musisz mieć strony przygotowanej według szablonu, jakich w internecie jest tysiące. Z nami możesz pokazać swój indywidualizm.

Strony przez nas tworzone posiadają system zarządzania treścią (CMS), są zoptymalizowane pod wyszukiwarki (co przekłada się na wysokie pozycję w naturalnych wynikach wyszukiwania) oraz charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Jeśli czegoś nie ma w internecie, to znaczy, że nie istnieje.

Mądrość ludowa

Napisz do nas