O nas

Kompleksowe rozwiązania, szytę na miarę.
Nieszablonowe kreatywne podejście do zagadnień.

Studio L

Agencja
Reklamowa

Działalność w branży reklamowej rozpoczęliśmy w 1991 r. Początkowo byliśmy biurem ogłoszeń prasowych, by z czasem przekształcić się w agencję obsługującą kompleksowo swoich klientów.

Obecnie w skład agencji reklamy Studio L wchodzą działy: poligraficzny, gadżetów i upominków reklamowych, reklamy zewnętrznej oraz reklamy internetowej.

Nasz zespół stworzony przez specjalistów różnych dziedzin reklamy, wieloletnie doświadczenie oraz własna produkcja pozwalają nam na realizowanie skutecznych kampanii.

o-nas

Kreatywność i indywidualne podejście

Zobacz nasze portfolio

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.”

Henderson Stuart

Nasi klienci

  • Współpraca Departamentu Rozwoju Regionalnego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego (...) z Agencją Reklamową Studio L (...) dotyczyła opracowania graficznego, druku i dostawy materiałów informacyjno- promocyjnych (...). Strona Odbierająca nie wniosłą zastrzeżeń co do jakości dostarczonych materiałów promocyjnych.

    Izabela Barbara Łokić Z-ca Dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego
  • Ministerstwo Edukacji Narodowej z siedzibą w Warszawie (...) zaświadcza, że Agencja Reklamowa Studio L (...) wykonała oraz dostarczyła materiały promocyjne. Umowa została wykonana należycie i terminowo.

    Piotr Grajewski Dyrektor Departamentu Informacji i Promocji
Napisz do nas